2013

Рік заснування компанії

Компанія була заснована навесні 2013 року чотирма спеціалістами у сфері інжинірингу.

Інженерні системи

Основний напрямок діяльності

Ми займаємось проектуванням, монтажем та пусконалагоджуванням інженерних мереж будівель та промислових об'єктів.

Вся Україна

Територія надання послуг

Ми надаємо послуги на всій території України.

Лише якісні матеріали та професійні спеціалісти

Наша компанія використовує у своїй роботі лише перевірені матеріали та обладнання відомих брендів, що зарекомендували себе. Ми ставимо собі за мету не зекономити на всьому, а забе зпечити максимальну якість та якомого давший строк єксплуатації.

Всі співробітники ТОВ "Квартет інжиніринг" є професіоналами та мають великий досвід реалізації задач різного виду і складності. За їх плечима робота на багатьох відомих об'єктах та десятки років стажу. Ми беремося лише за ті задачі, які здатні виконати.

Максимальна якість

Наша ідеологія

Справедлива ціна

Головний принцип роботи

Ви платите за работу рівно стільки скільки вона коштує

Ми сповідуємо ідею чесного та прозорого ціноутворення. Жодних прихованих платежів, жодних незрозумілих накруток. Ціна на наші роботи визначається лише ринковими умовами та реальними трудовими затратами. Вартість матеріалів та обладнання виводиться на основі прайсів виробників та рекомендованих цін постачальників та імпортерів.

Працюючи з нами ви можете бути впевненими, що ніхто не вимагатиме мільйон за "закрутити пару гвинтів", але робота, що пов'язана зі спеціалізованими знаннями чи підвищенною відповідальність коштувати "дві копійки" теж не може. Ми завжди відкриті до співробітництва та до заключення угод на максимально вигідних для всіх сторін умовах.