Водопостачання та водовідведення

Прокладання зовнішніх та внутрішніх трубопроводів, установка сантехнічного обладнання, системи водоочищення та пом'якшення води, каналізаційні системи.

Опалення та теплопостачання

Прокладання трубопроводів, установка опалювальних приладів, тепла підлога, теплопункт, котельня.

Вентиляція та кондиціонування

Припливні та витяжні вентиляційні установки, місцеві витяжні установки, центральні кондиціонери, спліт-системи, мультизональні системи кондиціонування, рекуператори, осушувачі повітря, холодильні машини та фенкойли.

Автоматизація та диспетчеризація

Автоматизація кліматичних систем, автоматизація технологічних систем, промислова автоматизація, комплексна автоматизація, віддалений моніторинг та керування, диспетчеризація, BMS.

Альтернативна енергетика

Соначні батареї, сонячні колектори, вітряні електростанції, теплові насоси (повітряні та геотермальні), твердопаливні котли.

Розумний дім

Інтелектуальне управління інженерними системами будинку, енергозбереження, віддалене керування.

Відеоспостереження

Системи відеоспостереження та інтеграції для об'єктів будь якої складності.

Системи контролю доступу

Системи контролю доступу, обліку відвідувачів.

Автоматичні паркінги

Контроль в'їзду та віїзду автомобілів. Розподіл автомобільних потоків. Підрахунок вільних місць.

Обладнання та матеріали

Важливим фактором якості виконаних робіт є використані обладнання та матеріали. Ми працюємо лише з відомими виробниками, продукція яких має необхідні сертифікати та позитивний досвід використання. Ми ніколи не порадимо Вам вироби маловідомих компаній, та вироби, що не перевірені відносно до їх якості.

У нас не має "особистих симпатій" щодо брендів та торгових марок. У кожному конкретному випадку ми пропонуємо лише ті матеріали, що найкраще зарекомендували себе для виконання конкретного завдання. Також одним із принципів підбору є принцип "мінімального бюджету", тобто використовуються ті вироби, що при мінімальній вартості можуть повністю задовольнити технічне завдання та вимоги якості. Наша компанія працює лише з офіційними дилерами та виробниками, без посередників, це дозволяє пропонувати Вам кращі цінові умови.

Повний спектр послуг

Ми виконуємо всі цикли виробництва - консультування, проектування, монтаж, пусконалагоджування, експлуатацію, супроводження та гарантійно-сервісні послуги для всіх наших робіт.